מערכות טכנולוגיות

פיתוח תוכנה ומערכות טכנולוגיות? זו תכונה בולטת אצלנו!

מחפשים שירותי פיתוח תוכנה לעסק, פיתוח מערכות מידע, אבטחת איכות תוכנה, שירותי QA, בדיקת תוכנה, או בקצרה – בית תוכנה שיעשה עבורכם את כל אלה? ברור ש-Apptodate. אנחנו נותנים מענה למערכות תוכנה בכל סדר גודל ולכל צורך.

מה זה כולל, שאלתם?

פיתוח מערכות WEB, התממשקויות למערכות חיצוניות (ERP, CRM וכדומה) ו-APIים, ביצוע מערכות Back Office מורכבות, מערכות Server Side, פיתוח SDK ייעודי למערכות קיימות וחדשות וכדומה.

כחלק מהמיומנות הייחודית לנו בעבודה מול עסקים, אנחנו מתמחים בפיתוח אפליקציות פנים-ארגוניות: פיתוח קפדני ששם דגש על אפיון ממשק המשתמש (כולל משתמשי הקצה) אל מול צורכי הארגון והאפקטיביות של המוצר, שמאפשר התממשקות קלה למערכות חיצוניות ושעומד בסטנדרטים גבוהים של אבטחה ופרטיות.

אנחנו לוקחים אחריות מקצה לקצה על פרויקטים של פיתוח תוכנה ומערכות טכנולוגיות, באמצעות תהליך QA קפדני הכולל 3 עקרונות: בדיקות עפ"י נהלים קבועים ומוגדרים, ביצוע בדיקות על מגוון מכשירים, פלטפורמות וסביבות עבודה, ובדיקת הפיתוחים במצבי קיצון למציאת באגים חריגים. אנחנו מקפידים לגייס, להכשיר ולשמר צוות בודקים מקצועי ומיומן הכולל אנשי טכנולוגיה לבדיקת יישומים פונקציונליים וטכנולוגיים, ומעצבי דיגיטל לבדיקת הנראות, עד הפיקסל האחרון.

מסחר מקוון

בניית חנות וירטואלית – היא הישג אמיתי

איך בונים חנות וירטואלית מוצלחת?

מעולה ששאלתם! (וגם אם לא שאלתם , אנחנו נגיד את זה בכל מקרה): הקמת חנות וירטואלית, היא שילוב של כמה כוחות מנצחים. לפני הכול, יצירת חנות מקוונת מצריכה ידע טכני: בחירת פלטפורמה למסחר מקוון ב-WEB או במובייל, התממשקות למערכות סליקה, ניהול מערכות מלאי, העברת כספים בצורה מאובטחת ועוד. בהמשך, בניית חנות אינטרנטית מצריכה יכולת עיצובית: חנות שהיא מושכת ויזואלית, משדרת אמון, נוחה לשימוש ולתפעול ופשוט… חנות אינטרנטית שהייתם רוצים לקנות בה. ממש כמו בעולם האמתי- החנות צריכה להיות נוחה ומסודרת, יפה ואטרקטיבית, מעניינת ומזמינה.

תהליך הקמת חנות וירטואלית- "אנחנו פשוט חייבים לקנות את זה!"

כשאנחנו נפגשים עם פרויקט להקמת חנות אינטרנטית, חשוב לנו לשים דגש על השלבים בתהליך ולבחון אותו מכל הזוויות האפשריות, מחיפוש המוצר על ידי הצרכן ועד הרכישה עצמה אצל בעלי האתר.

אז כמה עולה לבנות חנות אינטרנטית?

זה כמובן תלוי. האם המטרה היא מערכת WEB, לדוגמה חנות WooCommerce על פלטפורמת WordPress? או אפליקציית חנות למובייל? האם נדרשת התממשקות למערכות מלאי? האם יש צורך בהקמת ממשק להזמנת משלוחים? האם אנחנו עוסקים בבניית חנות בינלאומית או דווקא מקומית? כל אלה, ועוד כמה נוספים, הם הפרמטרים שיגדירו מה עלות פיתוח חנות כפי שאתם צריכים. לסיכום, רוצים לדעת מהי עלות בניית חנות וירטואלית? צרו אתנו קשר (ממש פה למטה) וננתח ביחד את הצרכים המדויקים שלכם למטרת הצלחה משותפת.

תשאירו פרטים ונשמח לתאם אתכם פגישה!

  • מערכות טכנולוגיות

    WEB, QA,

    Back office ועוד

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם

EN