צוותים טכנולוגיים

מיקור חוץ פיתוח תוכנה

אנחנו ב- Apptodate בונים צוותים טכנולוגיים ייעודיים בשיטת Custom Made עבור כל לקוח. הצוות כולל מנהל צוות – איש טכנולוגיה בכיר, מספר משתנה של מפתחים המתמחים במגוון שפות תכנות בהתאם לצורכי הפרויקט, אנשי QA, ובשעת הצורך גם מתכנתים פרילנסרים – הכול עפ”י דרישת הלקוח.

בין אם אתם מחפשים פיתוח תוכנה במיקור חוץ, מתכנת פרונט אנד, או שירותי מיקור חוץ נוספים, חשוב שתבחרו צוות אשר ישמש חלק בלתי נפרד מהפרויקט שלכם ויספק אחריות וגיבוי לכל אורך הדרך. אנחנו ניקח על עצמנו אתגרים טכנולוגיים אשר דורשים משאבים, ידע ומיומנות שלא תמיד קיימים בארגון שלכם, או משימות ייעודיות שמעמיסות על התפקוד השוטף של צוותי הפיתוח האורגניים אצלכם בבית.

הצוות הטכנולוגי שלנו שולט במספר רב של שפות תכנות, ויידע להתאים עבורכם את הפתרון האופטימלי עבור כל צורך:Java, Swift, Objective C, .NET, Angular GS, php, html, J.Script, UB, C, C++ ועוד.

לסיכום, בניגוד לבתי תוכנה אחרים, אנחנו מציעים את השירות הייחודי- אנחנו בוחרים בפינצטה את הצוות המדויק ביותר עבורכם ומנהלים אותו בשבילכם. כך אתם מקבלים בדיוק (!) את מה שאתם צריכים באופן ספציפי, תוך התחשבות בצרכים המקצועיים ובאילוצים הכספיים. ובסופו של דבר אתם יכולים להתפנות לעסוק בשאר הדילמות של החיים- אז גם פינינו לכם משאבים וגם חסכנו לכם כסף. אין עלינו.

מעוניינים שנעשה לכם את החיים קלים ויעלים יותר? תכתבנו לנו פה למטה ואנחנו כבר נדאג לכם. עלינו.

  • צוותים טכנולוגיים

    Swift :במגוון שפות תכנות
    ועוד NET, Objective C

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם