ייעוץ עסקי ליזמים וסטארטאפים

אז יש לכם רעיון מעולה ויש לכם מוטיבציה ונחישות להוציא לפועל את היזמות העסקית שלכם, אבל אתם לא בטוחים איך ומה עושים בעת הקמת עסק דיגיטלי. או! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן- להציע לכם שירותי ייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי שכוללים את כל המעטפת הנדרשת להקמת העסק האינטרנטי שלכם.

מה זה כולל? מיד נגלה לכם!

ליווי עסקי מ-א' ועד אקזיט:

כשאנחנו נותנים ייעוץ עסקי ליזמים וסטראטאפים אנחנו מבינים כמה חשוב ללוות את התהליך לכל אורך הדרך. על כן, במקביל לצוות האפיון, העיצוב והפיתוח, נצמיד לכם גם מנטור אסטרטגי ועסקי שילווה אתכם במהלך השלבים השונים:

  • בניית תכנית עסקית- המנטור שלנו יבנה ביחד אתכם תכנית עסקית מסודרת ומקצועית, הכוללת התייחסות לרעיון, לטכנולוגיה, לזמן הפיתוח, לעלויות ולמודל העסקי של המיזם.
  • סיוע בחיפוש משקיעים וגיוס הון- אחרי שתהיה לכם תכנית עסקית מקצועית ומהודקת, יהיה למשקיעים הפוטנציאלים קל יותר להבין את הרעיון שלכם ולהשתכנע להשקיע בו כסף.
  • הכנה לקראת פגישות עם משקיעים- כשהתכנית העסקית תהיה כבר מגובשת ותדעו לאילו משקיעים אתם מעוניינים לפנות, המנטור שלנו יסייע לכם בהכנת One Pager ומצגת, וגם יכין אתכם לקראת הפגישה החשובה. כי אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני.

הקמת עסק דיגיטלי – בואו נבחן את כל המשתנים:

בעת הקמת עסק אינטרנטי חשוב למפות את כל הגורמים, הפנימיים והחיצוניים, שצפויים להשפיע על מידת ההצלחה של המיזם שלכם. ואנחנו לא מדברים על מודלים ותיאוריות, אנחנו ב-Apptodate אוהבים תכלס, כלומר, אוהבים תוצאות. איך זה בא לידי ביטוי?

אלטרנטיבות טכנולוגיות ומתחרים בשוק- כחברה טכנולוגית אנחנו תמיד מעודכנים בחידושים, בטרנדים, בסביבות העבודה ובטכנולוגיות החדשות ביותר.

כיווני חדשנות הצפויים בתחום- אנחנו מקפידים ללמוד ולהתפתח כל הזמן, הולכים לכנסים והרצאות, מבצעים סדנאות וקורסים, העיקר לדעת תמיד לאן הולכים.

טווחי המחירים הרלוונטיים- אנחנו מאמינים במחירים רווחיים אך הוגנים, על כן, אנחנו עוקבים אחרי מודלים כלכליים ורמות תעריפים הפועלים בשווקים משתנים.

זמינות תשומת הלב של קהל היעד- אנחנו אוהבים ללמוד מהכישלונות (וגם מההצלחות) של המתחרים- להבין מה עובד ומה לא, ומתוך כך לזהות מה הדבר המדויק שקהל היעד שלכם טרם קיבל עליו מענה.

צורכי רגולציה ורישום פטנטים- כמי שפיתחו וביצעו כבר לא מעט מערכות טכנולוגיות, אנחנו יודעים שלא כל אפליקציה שעולה לאוויר דורשת רישום פטנט, ולכן, חשוב להקפיד לבצע את התהליך רק כשהוא נדרש והכרחי באמת.

כל אלה ועוד ישמשו בסיס להמלצות לפעולה שיסייעו לכם לצבור יתרון תחרותי, להוסיף מוצרים ושירותים משופרים ורווחיים, ולחזק את מיתוג החברה שלכם. כי כמו שהקלישאה אומרת: ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו! ואנחנו לא בעד קלישאות, אבל זאת פשוט כל כך מדויקת!

השקעה בסטארטאפ שלכם היא לא מילה גסה!

הכוונה, ייעוץ והדרכה בהליך חיפוש משקיעים הוא חלק בלתי נפרד מהייעוץ האסטרטגי שלנו. למה? כי אנחנו מבינים מהי חשיבות מימון היזמות העסקית שלכם, וכשאנחנו מבינים שמשהו חשוב אנחנו משקיעים בלהיות מקצוענים בו. על מנת לגייס את ההון הנדרש, ראשית יש לבחון את הטכנולוגיה ואת המיזם שלכם ולתת הערכה כלכלית לגודל ההשקעה בסטארטאפ הנדרשת לכם. לאחר מכן יש להתייחס גם להערכת שווי החברה, הפטנטים והידע שברשותכם, ההיתכנות להמשך פיתוח הטכנולוגיה, תחזית החדירה לשוק הרלוונטי לכם, וכן את פוטנציאל מימוש ההשקעה בכם. נכון שכבר היה לכם שווה להשקיע ולקרוא עד לפה?

לסיכום, אם אתם זקוקים לייעוץ עסקי ליזמים וסטארטאפים, הגעתם למקום הנכון!

והנה קבלו מאתנו עצה ראשונה בחינם- השאירו לנו את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לחזור אלכם בהקדם

  • ייעוץ עסקי ליזמים וסטארטאפים

    ליווי, תכנית עסקית, גיוס משקיעים ועוד

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם

EN