סטודיו UX/UI

עיצוב חווית משתמש, זו באמת חוויה

אנחנו ב-Apptodate מבינים שהחלום השלם בתהליך יצירת מוצר, מעבר לאפיון הלוגי והטכני, כולל בתוכו פן עיצובי המהווה חלק בלתי נפרד מחוויית המשתמש. צוות הסטודיו UI/UX שלנו, עובד בצמוד לצוותי האפיון והפיתוח כבר משלב התכנון המוקדם, מה שמבטיח לכם הבנה עמוקה ואמתית של קהל היעד שלכם והתאמת עיצוב המערכת בדיוק אליו.

והרי רושם ראשוני נוצר בתוך פחות מ-4 שניות, ומי אחראי על הרושם הזה אם לא העיצוב והנראות? מה גם שלאף אחד אין כוח "ללמוד" את המערכת שלכם (גם לא לחברים הכי טובים שלכם, שלא יעבדו עליכם), ולכן השימוש בממשק חייב להיות אינטואיטיבי כבר מהכניסה הראשונה. או! בדיוק בשביל זה אנשי הסטודיו המוכשרים שלנו כאן בשבילכם.

הסטודיו אחראי על עיצוב ממשק משתמש (UI) ועל אפיון חווית משתמש (UX), תוך בחינת הטרנדים בשוק, הבנה מעמיקה של העולם הספציפי בו עוסקת המערכת המפותחת, הבאת רעיונות חדשניים, לקיחת הפרויקט אל עולם העיצוב העכשווי ויצירת חוויה טבעית, יעילה ומדויקת עבור המשתמש. כך שהוא לא יצטרך לעשות דבר חוץ מלהיכנס לאתר או לאפליקציה שלכם- משם התהליך יזרום באופן טבעי, ברור ואינטואיטיבי למשתמש. אגב, אנחנו אף פעם לא קופאים על השמרים, המעצבים שלנו מתפתחים ומשתכללים כל הזמן- הולכים לסדנאות, כנסים והרצאות, לומדים את השינויים והמגמות בעולם, ובכלל הם אנשים סופר מגניבים, יצירתיים ושיקיים.

רוצים לעצב אתנו עולם טוב ומתקדם יותר? תכתבו לנו כמה מילים  

הרעיון עליכם, ה-Design המדויק עלינו.     

  • סטודיו UX/UI

     

    ,שירותי סטודיו ועיצוב

    חוויות משתמש

     

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם

EN