מסחר מקוון

בניית חנות וירטואלית – היא הישג אמתי

איך בונים חנות וירטואלית מוצלחת?

מעולה ששאלתם! (וגם אם לא שאלתם , אנחנו נגיד את זה בכל מקרה): הקמת חנות וירטואלית, היא שילוב של כמה כוחות מנצחים. לפני הכול, יצירת חנות מקוונת מצריכה ידע טכני: בחירת פלטפורמה למסחר מקוון ב-WEB או במובייל, התממשקות למערכות סליקה, ניהול מערכות מלאי, העברת כספים בצורה מאובטחת ועוד. בהמשך, בניית חנות אינטרנטית מצריכה יכולת עיצובית: חנות שהיא מושכת ויזואלית, משדרת אמון, נוחה לשימוש ולתפעול ופשוט… חנות אינטרנטית שהייתם רוצים לקנות בה. ממש כמו בעולם האמתי- החנות צריכה להיות נוחה ומסודרת, יפה ואטרקטיבית, מעניינת ומזמינה.

תהליך הקמת חנות וירטואלית- “אנחנו פשוט חייבים לקנות את זה!”

כשאנחנו נפגשים עם פרויקט להקמת חנות אינטרנטית, חשוב לנו לשים דגש על השלבים בתהליך ולבחון אותו מכל הזוויות האפשריות, מחיפוש המוצר על ידי הצרכן ועד הרכישה עצמה אצל בעלי האתר.

אז כמה עולה לבנות חנות אינטרנטית?

זה כמובן תלוי. האם המטרה היא מערכת WEB, לדוגמה חנות WooCommerce על פלטפורמת WordPress? או אפליקציית חנות למובייל? האם נדרשת התממשקות למערכות מלאי? האם יש צורך בהקמת ממשק להזמנת משלוחים? האם אנחנו עוסקים בבניית חנות בינלאומית או דווקא מקומית? כל אלה, ועוד כמה נוספים, הם הפרמטרים שיגדירו מה עלות פיתוח חנות כפי שאתם צריכים. לסיכום, רוצים לדעת מהי עלות בניית חנות וירטואלית? צרו אתנו קשר (ממש פה למטה) וננתח ביחד את הצרכים המדויקים שלכם למטרת הצלחה משותפת.

מה אתם אומרים, יש בינינו קליק?

  • מסחר מקוון

    יצירת פלטפורמות, התממשקות
    חנויות און ליין ועוד API-ל

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם