אפיון מוצר

אפיון מוצר – בואו נאפיין את זה קצת

אנחנו ב-Apptodate מאמינים שכל רעיון טוב וחדשני יכול להצליח, אם רק בונים לו את האסטרטגיה הנכונה, התשתית המדויקת והצוות המתאים. אותה תשתית היא צוות מאפיינים מקצועיים הנוגע לכל מגוון התהליכים: אפיון מוצר טכנולוגי, אפיון אפליקציה למובייל, אפיון מערכת מידע ועוד.

אצלנו תקבלו ייעוץ, הן בהיבט הרעיוני והעסקי (סקרי שוק, בדיקות היתכנות) והן בהיבט הטכנולוגי והתהליכי, וזאת בהתאם לשיקולי עלות-תועלת ובהתאם למטרות העסקיות שלכם. בכל הנוגע לאפיון אפליקציה ל-Mobile או לאפיון אתר Web, הצוות שלנו ישרטט, ביחד אתכם, את מפת הדרכים שהמשתמש צפוי לעבור במערכת שלכם. אנחנו נבחן ונאפיין את קהל היעד- מה בדיוק הוא צריך? נשאל את השאלות המאתגרות- במה אתם ייחודיים? ונייצר את הפתרונות האפיוניים שייתנו את המענה לשתי השאלות הללו ועוד רבות אחרות.

אז למה אפיון מצוין הוא כל כך קריטי? כי הוא זה שיתווה את המשך הדרך- אפיון ברמה גבוהה יכול למנוע טעויות עתידיות ולאפשר הליך פיתוח חלק יותר. למעשה, זה כמו לבנות בית, ככל שהתוכנית יהיו יסודיות, הדוקות ויכללו כל פרט ופרט בבית, כך הבנייה שלו תהיה יציבה וחזקה יותר. בסופו של דבר, האפיון יהיה מקיף ויכלול ה-כ-ל על המערכת שלכם, עד לכדי מהות הכפתור הבודד, כולל תרשימי זרימה ויצירת Wireframes להבנת הפונקציונליות של כל מסך ומסך. כך, נהפוך את הפרויקט שלכם לכדי מערכת ישימה, יעילה וטובה, כשמסמכי האפיון מהווים את התשתית להמשך העבודה.

בקיצור, הרגע אפיינו את האפיון שלנו! תשאירו פרטים, וביחד נאפיין גם את שלכם

  • אפיון מוצר

    ,אפיונים לוגיים וטכנולוגיים
    ייעוץ וליווי

בואו נגרום לרעיון שלכם להתגשם

EN